İçeriğe geç

Sarı Bayrak 1. Köy (Joan)

Köy Seviye 4–25

Sarı Bayrak 1. Köy (Joan), bir krallığın ilk köyüdür; NPC'ler, dükkanlar ve çevresindeki av alanlarıyla 4-25 seviye aralığındaki oyunculara uygundur. Haritada 44 çeşit canavar, 18 patron, 5 çeşit Metin taşı ve 52 NPC bulunur. Öne çıkan patronlar: Se-Rang, Beyaz Yeminli Komutan ve Beyaz Yeminli General ve diğerleri.

HaritaNoktalar doğma yerlerini gösterir

Sarı Bayrak 1. Köy (Joan) haritası

Patronlar18 çeşit

AdSeviyeHPTecrübeSayı
Cung-Mok94501003
Jug-Hyul106001203
Lan.Kırmızı Yaban Domuzu151.1927321
Mu-Rang168002003
Beyaz Yeminli Okçu205064054
Lanetli Alfa Gri Kurt211.7611.0201
Young-Ji211.0002203
Li-An241.2002503
Beyaz Yeminli General251.1158484
Beyaz Yeminli Komutan251.1158484
Lanetli Kahverengi Ayı262.3421.2601
Se-Rang282.6923.1642
Lanetli Beyaz Kaplan292.6851.4041
Lykos302.9402.4201
Jin-Hee313.0693.5002
Scrofa313.0692.5001
Bera333.3852.6601
Tigris353.6162.8201

Canavarlar44 çeşit

AdSeviyeHPTecrübeSayı
Aç Yabani Köpek110111248
Yabani Köpek112615248
Aç Kurt312927192
Kurt316239192
Alfa Kurt418251192
Aç Alfa Kurt414536337
Aç Mavi Kurt618053337
Mavi Kurt622575145
Aç Yaban Domuzu719861298
Yaban Domuzu724887301
Alfa Mavi Kurt9297111156
Aç Alfa Mavi Kurt923878156
Aç Kırmızı Yaban Domuzu10311103298
Kırmızı Yaban Domuzu10389148156
Ayı12381147142
Aç Ayı12305103231
Aç Gri Kurt13329111156
Gri Kurt13412159142
Aç Boz Ayı15458154231
Boz Ayı15572220142
Alfa Gri Kurt1661423489
Aç Alfa Gri Kurt16491164156
Aç Kaplan1846825685
Beyaz Yeminli Asker18613365130
Kaplan1858536589
Korkak Beyaz Yeminli Ask1849025677
Aç Siyah Ayı1949927089
Siyah Ayı1962438589
Beyaz Yeminli Okçu20506405130
Korkak Beyaz Yeminli Okç2040428477
Aç Kahverengi Ayı2167635789
Kahverengi Ayı2184551085
Mi-Jung232.0762.60453
Moralsiz Mi-Jung233921.82392
Aç Beyaz Kaplan2480540785
Beyaz Kaplan241.00758285
Beyaz Yeminli General251.11584892
Beyaz Yeminli Komutan251.11584892
Korkak Beyaz Yeminli Kom2589259453
Eun-Jung262.4532.94053
Moralsiz Eun-Jung263242.05892
Moralsiz Se-Rang287142.21553
Se-Rang282.6923.16453
Moralsiz Jin-Hee317142.45053

Metin Taşları5 çeşit

AdSeviyeHPTecrübeSayı
Üzüntü Metini514.55015
Dövüş Metini1023.25035
Savaş Metini1534.05059
Hırs Metini2047.40084
Siyah Metin2563.450121

NPC'ler51 çeşit