İçeriğe geç

Mavi Bayrak 1. Köy (Pyungmoo)

Köy Seviye 4–25

Mavi Bayrak 1. Köy (Pyungmoo), bir krallığın ilk köyüdür; NPC'ler, dükkanlar ve çevresindeki av alanlarıyla 4-25 seviye aralığındaki oyunculara uygundur. Haritada 44 çeşit canavar, 18 patron, 5 çeşit Metin taşı ve 52 NPC bulunur. Öne çıkan patronlar: Jin-Hee, Beyaz Yeminli Komutan ve Beyaz Yeminli General ve diğerleri.

HaritaNoktalar doğma yerlerini gösterir

Mavi Bayrak 1. Köy (Pyungmoo) haritası

Patronlar18 çeşit

AdSeviyeHPTecrübeSayı
Cung-Mok94501003
Jug-Hyul106001203
Lan.Kırmızı Yaban Domuzu151.1927321
Mu-Rang168002003
Beyaz Yeminli Okçu205064054
Lanetli Alfa Gri Kurt211.7611.0201
Young-Ji211.0002203
Li-An241.2002503
Beyaz Yeminli General251.1158484
Beyaz Yeminli Komutan251.1158484
Lanetli Kahverengi Ayı262.3421.2601
Se-Rang282.6923.1642
Lanetli Beyaz Kaplan292.6851.4041
Lykos302.9402.4201
Jin-Hee313.0693.5002
Scrofa313.0692.5001
Bera333.3852.6601
Tigris353.6162.8201

Canavarlar44 çeşit

AdSeviyeHPTecrübeSayı
Aç Yabani Köpek110111219
Yabani Köpek112615219
Aç Kurt312927177
Kurt316239177
Alfa Kurt418251177
Aç Alfa Kurt414536357
Aç Mavi Kurt618053357
Mavi Kurt622575180
Aç Yaban Domuzu719861289
Yaban Domuzu724887319
Alfa Mavi Kurt9297111139
Aç Alfa Mavi Kurt923878139
Aç Kırmızı Yaban Domuzu10311103289
Kırmızı Yaban Domuzu10389148139
Ayı12381147150
Aç Ayı12305103243
Aç Gri Kurt13329111139
Gri Kurt13412159150
Aç Boz Ayı15458154243
Boz Ayı15572220150
Alfa Gri Kurt1661423493
Aç Alfa Gri Kurt16491164139
Aç Kaplan18468256100
Beyaz Yeminli Asker18613365124
Kaplan1858536593
Korkak Beyaz Yeminli Ask1849025672
Aç Siyah Ayı1949927093
Siyah Ayı1962438593
Beyaz Yeminli Okçu20506405124
Korkak Beyaz Yeminli Okç2040428472
Aç Kahverengi Ayı2167635793
Kahverengi Ayı21845510100
Mi-Jung232.0762.60452
Moralsiz Mi-Jung233921.82392
Aç Beyaz Kaplan24805407100
Beyaz Kaplan241.007582100
Beyaz Yeminli General251.11584892
Beyaz Yeminli Komutan251.11584892
Korkak Beyaz Yeminli Kom2589259452
Eun-Jung262.4532.94052
Moralsiz Eun-Jung263242.05892
Moralsiz Se-Rang287142.21552
Se-Rang282.6923.16452
Moralsiz Jin-Hee317142.45052

Metin Taşları5 çeşit

AdSeviyeHPTecrübeSayı
Üzüntü Metini514.55015
Dövüş Metini1023.25035
Savaş Metini1534.05059
Hırs Metini2047.40084
Siyah Metin2563.450121

NPC'ler51 çeşit