İçeriğe geç

Kırmızı Bayrak 1. Köy (Yongan)

Köy Seviye 4–25

Kırmızı Bayrak 1. Köy (Yongan), bir krallığın ilk köyüdür; NPC'ler, dükkanlar ve çevresindeki av alanlarıyla 4-25 seviye aralığındaki oyunculara uygundur. Haritada 44 çeşit canavar, 18 patron, 5 çeşit Metin taşı ve 49 NPC bulunur. Öne çıkan patronlar: Se-Rang, Beyaz Yeminli Komutan ve Beyaz Yeminli General ve diğerleri.

HaritaNoktalar doğma yerlerini gösterir

Kırmızı Bayrak 1. Köy (Yongan) haritası

Patronlar18 çeşit

AdSeviyeHPTecrübeSayı
Cung-Mok94501003
Jug-Hyul106001203
Lan.Kırmızı Yaban Domuzu151.1927321
Mu-Rang168002003
Beyaz Yeminli Okçu205064054
Lanetli Alfa Gri Kurt211.7611.0201
Young-Ji211.0002203
Li-An241.2002503
Beyaz Yeminli General251.1158484
Beyaz Yeminli Komutan251.1158484
Lanetli Kahverengi Ayı262.3421.2601
Se-Rang282.6923.1642
Lanetli Beyaz Kaplan292.6851.4041
Lykos302.9402.4201
Jin-Hee313.0693.5002
Scrofa313.0692.5001
Bera333.3852.6601
Tigris353.6162.8201

Canavarlar44 çeşit

AdSeviyeHPTecrübeSayı
Aç Yabani Köpek110111215
Yabani Köpek112615215
Aç Kurt312927171
Kurt316239171
Alfa Kurt418251171
Aç Alfa Kurt414536363
Aç Mavi Kurt618053363
Mavi Kurt622575192
Aç Yaban Domuzu719861268
Yaban Domuzu724887330
Alfa Mavi Kurt9297111138
Aç Alfa Mavi Kurt923878138
Aç Kırmızı Yaban Domuzu10311103268
Kırmızı Yaban Domuzu10389148138
Ayı12381147130
Aç Ayı12305103259
Aç Gri Kurt13329111138
Gri Kurt13412159130
Aç Boz Ayı15458154259
Boz Ayı15572220130
Alfa Gri Kurt16614234129
Aç Alfa Gri Kurt16491164138
Aç Kaplan1846825681
Beyaz Yeminli Asker18613365128
Kaplan18585365129
Korkak Beyaz Yeminli Ask1849025671
Aç Siyah Ayı19499270129
Siyah Ayı19624385129
Beyaz Yeminli Okçu20506405128
Korkak Beyaz Yeminli Okç2040428471
Aç Kahverengi Ayı21676357129
Kahverengi Ayı2184551081
Mi-Jung232.0762.60457
Moralsiz Mi-Jung233921.82396
Aç Beyaz Kaplan2480540781
Beyaz Kaplan241.00758281
Beyaz Yeminli General251.11584896
Beyaz Yeminli Komutan251.11584896
Korkak Beyaz Yeminli Kom2589259457
Eun-Jung262.4532.94057
Moralsiz Eun-Jung263242.05896
Moralsiz Se-Rang287142.21557
Se-Rang282.6923.16457
Moralsiz Jin-Hee317142.45057

Metin Taşları5 çeşit

AdSeviyeHPTecrübeSayı
Üzüntü Metini514.55015
Dövüş Metini1023.25034
Savaş Metini1534.05058
Hırs Metini2047.40083
Siyah Metin2563.450123

NPC'ler48 çeşit